10
edits
Willington0 (talk | contribs) (→Currently Found/Owned Dots: added Rachel (Jazz Pizzazz) #1850) |
Willington0 (talk | contribs) (→Currently Found/Owned Dots: added tommy (#964)) |
||
Line 98: | Line 98: | ||
| Karby64 | | Karby64 | ||
| '''0848 / 2000''' | | '''0848 / 2000''' | ||
| Opened | |||
|- | |||
| tommy | |||
| '''0964 / 2000''' | |||
| Opened | | Opened | ||
|- | |- |
edits