Dot: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
Tags: Mobile edit Mobile web edit |
m (I just bought a Dot!) |
||
Line 98: | Line 98: | ||
| Cayde | | Cayde | ||
| '''1617 / 2000''' | | '''1617 / 2000''' | ||
| Opened | |||
|- | |||
| SmallSticc | |||
| '''473 / 2000''' | |||
| Opened | | Opened | ||
|- | |- |