45
edits
m (Trivia "serial number") |
Willington (talk | contribs) (→Currently Found/Owned Dots: added DoctorJeffrey and 403shots's new dot (#1879)) |
||
Line 58: | Line 58: | ||
| McWhorterPark | | McWhorterPark | ||
| '''0410 / 2000''' | | '''0410 / 2000''' | ||
| Sealed | |||
|- | |||
| DoctorJeffrey (Reddit User) | |||
| '''0483 / 2000''' | |||
| Sealed | | Sealed | ||
|- | |- | ||
Line 98: | Line 102: | ||
| Cayde | | Cayde | ||
| '''1617 / 2000''' | | '''1617 / 2000''' | ||
| Opened | |||
|- | |||
| 403shot | |||
| '''1879 / 2000''' | |||
| Opened | | Opened | ||
|- | |- |
edits