10
edits
(Quotes section added) |
Willington0 (talk | contribs) (→Currently Found/Owned Dots: added qklam, MungDiggittyDawg, Bryan1-2) |
||
Line 60: | Line 60: | ||
| Sealed | | Sealed | ||
|- | |- | ||
| SmallSticc ( | | SmallSticc (TheZMW) | ||
| '''0473 / 2000''' | | '''0473 / 2000''' | ||
| Opened | | Opened | ||
Line 96: | Line 96: | ||
|Sealed | |Sealed | ||
|- | |- | ||
| Karby64 | | Karby64 (Dilo) | ||
| '''0848 / 2000''' | | '''0848 / 2000''' | ||
| Opened | | Opened | ||
|- | |- | ||
| tommy | | tommy (sunny) | ||
| '''0964 / 2000''' | | '''0964 / 2000''' | ||
| Opened | | Opened | ||
Line 122: | Line 122: | ||
| Ryan | | Ryan | ||
| '''1245 / 2000''' | | '''1245 / 2000''' | ||
| Sealed | |||
|- | |||
| Qklam | |||
| '''1246 / 2000''' | |||
| Sealed | | Sealed | ||
|- | |- | ||
Line 155: | Line 159: | ||
| '''1879 / 2000''' | | '''1879 / 2000''' | ||
| Sealed | | Sealed | ||
|- | |||
| Bryan1-2 | |||
| '''1926 / 2000''' | |||
| Opened | |||
|- | |- | ||
| Frick | | Frick | ||
Line 229: | Line 237: | ||
|- | |- | ||
| kujira | | kujira | ||
| Unknown | |||
| No Box | |||
|- | |||
| MungDiggittyDawg | |||
| Unknown | | Unknown | ||
| No Box | | No Box |
edits