10
edits
Willington0 (talk | contribs) (→Currently Found/Owned Dots: added EpicSquidislife (#1856)) |
Willington0 (talk | contribs) (→Currently Found/Owned Dots: added StitchStalker101 (#1702)) |
||
Line 139: | Line 139: | ||
| '''1687 / 2000''' | | '''1687 / 2000''' | ||
| Sealed | | Sealed | ||
|- | |||
| StitchStalker101 | |||
| '''1702 / 2000''' | |||
| Opened | |||
|- | |- | ||
| Taitrahedron | | Taitrahedron |
edits