148
edits
Line 155: | Line 155: | ||
| '''1770 / 2000''' | | '''1770 / 2000''' | ||
| Opened | | Opened | ||
|- | |||
| Aznbui99 | |||
|'''1774 / 2000''' | |||
| Sealed | |||
|- | |- | ||
| Xetvan | | Xetvan | ||
Line 211: | Line 215: | ||
| '''1998 / 2000''' | | '''1998 / 2000''' | ||
| Sealed | | Sealed | ||
|- | |||
| Wellvos | |||
|Unknown | |||
| No Box | |||
|- | |- | ||
| Shiny | | Shiny |
edits