45
edits
Willington (talk | contribs) (→Currently Found/Owned Dots: added #493 (adi.mafia)) |
Willington (talk | contribs) (→Currently Found/Owned Dots: added Taitrahedron (#1770)) |
||
Line 106: | Line 106: | ||
| Cayde | | Cayde | ||
| '''1617 / 2000''' | | '''1617 / 2000''' | ||
| Opened | |||
|- | |||
| Taitrahedron | |||
| '''1770 / 2000''' | |||
| Opened | | Opened | ||
|- | |- |
edits