45
edits
Willington (talk | contribs) |
Willington (talk | contribs) (→Currently Found/Owned Dots: added Onewa80) |
||
Line 107: | Line 107: | ||
| '''1229 / 2000''' | | '''1229 / 2000''' | ||
| Opened | | Opened | ||
|- | |||
| Onewa80 | |||
| '''1237 / 2000''' | |||
| Sealed | |||
|- | |- | ||
| Ryan | | Ryan |
edits