10
edits
Willington0 (talk | contribs) (→Currently Found/Owned Dots: added adi.mafia (#484 and #1870)) |
Willington0 (talk | contribs) (→Currently Found/Owned Dots: added adi.mafia (Added #1957, #1687. Removed #493 and unknowns)) |
||
Line 75: | Line 75: | ||
| '''0485 / 2000''' | | '''0485 / 2000''' | ||
| Opened | | Opened | ||
|- | |- | ||
| Sapphire | | Sapphire | ||
Line 131: | Line 127: | ||
| '''1617 / 2000''' | | '''1617 / 2000''' | ||
| Opened | | Opened | ||
|- | |||
| adi.mafia | |||
| '''1687 / 2000''' | |||
| Sealed | |||
|- | |- | ||
| Taitrahedron | | Taitrahedron | ||
Line 142: | Line 142: | ||
| adi.mafia | | adi.mafia | ||
| '''1870 / 2000''' | | '''1870 / 2000''' | ||
| Sealed | | Sealed, figure dislodged | ||
|- | |- | ||
| 403shot | | 403shot | ||
Line 155: | Line 155: | ||
| '''1952 / 2000''' | | '''1952 / 2000''' | ||
| Opened | | Opened | ||
|- | |||
| adi.mafia | |||
| '''1957 / 2000''' | |||
| Sealed | |||
|- | |- | ||
| ashley (FFM) | | ashley (FFM) | ||
Line 167: | Line 171: | ||
| '''1998 / 2000''' | | '''1998 / 2000''' | ||
| Sealed | | Sealed | ||
|- | |- | ||
| Shiny | | Shiny |
edits