45
edits
MIXERRULES (talk | contribs) m (Removed Person with false Dot Owner status) |
Willington (talk | contribs) |
||
Line 65: | Line 65: | ||
! Opened Box: | ! Opened Box: | ||
|- | |- | ||
| | | Sapphire | ||
| 0755 / 2000 | | 0755 / 2000 | ||
| In Possession | | In Possession | ||
| | | Sealed | ||
|- | |- | ||
| Haz | | Haz | ||
| 1213 / 2000 | | 1213 / 2000 | ||
| In Possession | |||
| Sealed | |||
|- | |||
| Shiny | |||
| 1228 / 2000 | |||
| In Possession | | In Possession | ||
| Sealed | | Sealed | ||
Line 94: | Line 99: | ||
| In Possession | | In Possession | ||
| Opened | | Opened | ||
|- | |||
| Ashley | |||
| 1979 / 2000 | |||
| In Possession | |||
| Sealed | |||
|- | |||
| wtgtiv | |||
| 1987 / 2000 | |||
| In Possession | |||
| Opened | |||
|- | |||
| Shiny | |||
| Unknown | |||
| In Possession | |||
| No Box | |||
|- | |- | ||
| Yovanni | | Yovanni | ||
Line 109: | Line 129: | ||
| In Possession | | In Possession | ||
| No Box | | No Box | ||
|- | |- | ||
| Henchmen Dave | | Henchmen Dave | ||
| Unknown | | Unknown | ||
| In Possession | | In Possession |
edits